Украинский историко-фортификационный форум

relicfinder.info
Текущее время: 22 фев 2019, 18:04

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Замок Вінценнес-le chateau de Vincennes
СообщениеДобавлено: 09 ноя 2009, 2:46 
Старшина
Старшина

З 18 по 20 вересні мені прийшлось побувати в Парижі (цього року мені везе із Францією :D ) на третій міжнародній конференції з питань української освіти за кордоном. Жили ми в районі С. Манде. Від однойменної зупинки метро по лінії 1 через дві зупинки знаходивя замок. Тож я і вирішив його провідати, адже він вартий того із двох хороших причин...
Побудований у 1150 році як "домік" для полювання у Вінценнському лісі у пригородах Парижу Луїсом VII. Звичайно що не таким він був одразу але згідно місцевої легенди тут зупинялась наша землячка Анна Ярославна. Королева Франції з 1051 по 1060 роки. Роки правда мені не дуже співпадають, але на то вона й легенда. І досить навіть приємна. Нашу княгиню ж тут добре знають і зовуть її Anne de Kiev.
Друга ж причина відвідати замок - це його вежа. У 52 метри висотою вона розпочалась будуватись у 1337 році Феліпом VI. На сьогоднішній день це найвища у Європі добре збережена вежа. Правда щодо років знову заминка - у іншому джерелі вказано що будувалась вежа між 1361 та 1367 роками. Роки і час мають ту саму властивісь що і ліс та дерева - чим дальше в часі назад, тим більше дат :lol:
Досит оригінальний мур навколо замку-вежі був збудований у 1410 році династією Валойс. На сьогоднішній день замок знаходиться в архітектурному комплексі із будовами, церквою, ровами. Це якийсь військовий гарнізон, де на момент мого відвідування прододились певні урочистості до нацсвята.
Кілька фоток безпосередньо вежі та замку.
Изображение
Изображение
Изображение
[url=http://www.radikal.ru]Изображение[/url[url=http://www.radikal.ru]Изображение[/url

Профиль Отправить email  

Заголовок сообщения: Re: Замок Вінценнес-le chateau de Vincennes
СообщениеДобавлено: 09 ноя 2009, 21:02 
Старший лейтенант
Старший лейтенант

Донжон Венсенского замка за право называться самым-самым соперничал с донжоном замка Куси, пока последний не взорвали отступающие немецкие войска в ходе Первой Мировой. Теперь Венсенн, кажется, вне конкуренции.

Часовой пояс: UTC + 2 часа