Украинский историко-фортификационный форум

relicfinder.info
Текущее время: 16 фев 2019, 13:16

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 189 ]  На страницу Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Австрийские укрепления времен 1-й мировой в Брюховичах
СообщениеДобавлено: 19 ноя 2013, 22:43 
Старший солдат
Старший солдат

Все це дуже цікаво, але в нас в кожного своє бачення загальної картини розташування :D Я, облазивши ту гору вдоль і в поперек взагалі по іншому то все бачу, по перше з якого дерева би фотограф не знімав, всеодно такє фото з низу не зробиш, тому що дерева маленькі, розмір не більше як суддівська вишка, якщо врахувати кут нахилу гори в тому місці і відстань з якої знятий ось цей кадр

Изображение

то на такій відстані і при таких деревах, фотограф знаходився би значно нижче, а якщо щє врахувати що там по середині розваленої галереї є великі шматки стін, які при любих розкладах на фото було би видно, то тут як не крути, то не виходить, плюс схил гори позаду цього трампліну, якщо врахувати що то схил на якому знаходяться укриття артилерії, то він є значно вишчий згідно точки зйомки, і має затуляти весь горизонт, а там натомість, за опорами скочні ми бачимо чисте небо. Все не так, ми шось не враховуємо, шось було інакше там, можливо що там був кавалок якогось щє укріплення, яке з часом або розвалилося або його розібрали, може якась щє галерея, яка не дожила до наших часів, але наведена зараз схема, ніяк не стикується з тим що можна зараз там побачити і тим що зображено на фото. Хіба роздрукувати фотки на А4, і там вже на місцевості прикладати і порівнювати, може шось і співпаде :)

СообщениеДобавлено: 20 ноя 2013, 8:49 
Подполковник
Подполковник

Volodarsky писал(а):
Пані Олено, от вмієте ви від роботи відволікати. :)

Шановний п. Володарський, я не відволікаю від роботи, а просто бачу що ви не правильно подаєте висновки і хочете мене запевнити, що це правда. ;) Я наводжу Вашу схему і знаю, що поруйнована галерея(що на знимку трампліна знизу) знаходиться з права, а Ви показуєте(на приведеному Вами виді з верху) ліве її розташування . Відносно неправильного положення галереї виставляєте хибну версію розташування трампліну. Прошу подивитись на Вашу схему, а вид з низу є на попередніх постах.

ИзображениеИзображение

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 20 ноя 2013, 10:13 
Подполковник
Подполковник

Пані Олено, хибні висновки - це у нас взаємне, помилки здатні робити усі.
Що саме Вам незрозуміло на останньому суміщеному кадрі? Праве при погляді згори, стає "лівим" при погляді знизу, що не зрозуміло?

Тезисно:
Вважаю, що версія про "дзеркальний" кадр хибна. Аргументи щодо цього наведені вище.
Вважаю, що трамплин стоїть над великою дуговою галереєю.

Вважаєте інакше - доведіть, аргументовано.

СообщениеДобавлено: 20 ноя 2013, 17:57 
Подполковник
Подполковник

Volodarsky писал(а):
Пані Олено, хибні висновки - це у нас взаємне, помилки здатні робити усі.
Що саме Вам незрозуміло на останньому суміщеному кадрі? Праве при погляді згори, стає "лівим" при погляді знизу, що не зрозуміло?

ИзображениеИзображение

Последний раз редактировалось олена 20 ноя 2013, 21:44, всего редактировалось 1 раз.

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 20 ноя 2013, 19:59 
Старший солдат
Старший солдат

Пані Олена, я тут зтягнув собі ті два фото і роздивився одну деталь, на яку ви можливо не звернули увагу, а саме на відгалуження зліва від основної гірки трамплана, якщо звісно дивитися зверху цього самого трампліна. Я провів лінії по перилам.

Изображение

Так от, на другому фото, яке було знято якраз з верху того самого трампліна, то саме відгалуження є теж зліва, тобто фото правильне і поляки нічого не перевертали і не плутали.

Изображение

А щє я дозволив собі зробити приблизні обміри трампліну, беручи за еталон приблизну висоту перил в 1 м, за звичай любі перила якраз і роблять такої висоти, щоб зручно було триматися руками, то виходить що висота нижньої частини трамплану над землею була приблизно 2,5-3 м, а загальна висота конструкції приблизно 16 м

Изображение

СообщениеДобавлено: 20 ноя 2013, 21:27 
Подполковник
Подполковник

Stinger писал(а):
Пані Олена, я тут зтягнув собі ті два фото і роздивився одну деталь, на яку ви можливо не звернули увагу, а саме на відгалуження зліва від основної гірки трамплана, якщо звісно дивитися зверху цього самого трампліна. Я провів лінії по перилам.Так от, на другому фото, яке було знято якраз з верху того самого трампліна, то саме відгалуження є теж зліва, тобто фото правильне і поляки нічого не перевертали і не плутали.

ИзображениеИзображение

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 20 ноя 2013, 21:32 
Старший солдат
Старший солдат

Суддівської вишки немає, бо по перше фото різних часів, перша фотка зроблена раніше, а друга пізніше, а по друге при такому куті погляду, галерея просто не влізла в кадр, вона за кадром зліва.

Изображение

СообщениеДобавлено: 20 ноя 2013, 22:01 
Полковник
Полковник

Пропоную всім лвів"янам, які приймають участь у цій дискусії, (або просто стежать за її ходом) роздрукаувати старі знімки і разом вибратися "на місцевість", скажімо у цю неділю (поки ще зима не настала). А за одне можна там сосиски мисливські посмажити і рослинність зайву прибрати з об"єкта. :)

СообщениеДобавлено: 21 ноя 2013, 1:09 
Старший солдат
Старший солдат

Я тільки за! :) Пилку, лопатку маю, фото роздрукую на А4;)

СообщениеДобавлено: 21 ноя 2013, 9:45 
Подполковник
Подполковник

Stinger писал(а):
Суддівської вишки немає, бо по перше фото різних часів, перша фотка зроблена раніше, а друга пізніше, а по друге при такому куті погляду, галерея просто не влізла в кадр, вона за кадром зліва.

Изображение

Фотографії зроблені в один і той же час, про що і написано на них: "Відкриття "скочні" в Брюховичах".
При такому куті погляду, як у Вас намальовано, лінія таки зачіпляє частку галереї. На нижньому фото з ліва зовсім нічого не проглядається - там пусто. Але Ви мене мабуть переконали тим відгалуженням, що на трампліні! Збиває з толку те, що на нижньому фото, з права під трампліном,виглядає така низенька галерея. В дійсності вона досить "внушительна":

ИзображениеИзображение

Це ж треба стільки землі змило і здуло вітром, щоби так оголити галерею. :o Факти річ уперта і проти них не "попреш"- підковоподібна галерея в 30-х роках вже була мабуть зруйнована. ;) Тоді виходить, розповідь батька про те, що він заходив в галерею і неочікувано опинився в ізольованій кімнаті, є наслідком моїх наполягань, коли бажане вимальовується за реальне. :( Але будемо працювати в цьому напрямку, можливо що хтось подасть ще і аматорські фото. а їх в 60-х роках робилось безліч, бо проводились екскурсії з будинку відпочинку на "Австрійську фортецю".
Пана Володарського офіційно перепрошую, так як його наведена схема мабуть відповідає реальності! :shock:

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 21 ноя 2013, 11:59 
Подполковник
Подполковник

Пані Олено, нехай і через суперечку, але головне щоб до істини дісталися.
Маю припущення, що значна ерозія на тому схилі спричинена штучно.
На польському фото видно, що схил, на який приземлялися стрибуни, зроблений насипним пандусом. Насипали напевно з піску і тим же піском була засипана розвалена частина галереї, яка слугувала анкером для верху насипу.
По війні, вочевидь, той "пандус" почали використовувати як джерело піску для будівництва і вибрали його повністю. Тому зараз там замість пандусу бачимо видовжене заглиблення.
Як в будь-якому кар"єрі, під гору утворився крутий схил з бровкою, який почало інтенсивно розмивати, чого не буває на схилах похилих. Тому і вимило повністю пісок з розбитої частини галереї, під нею на схилі і продовживши її руйнування далі.
Звісно, вищевказане - на правах версії.

СообщениеДобавлено: 13 мар 2014, 20:41 
Подполковник
Подполковник

Вибралась на З'явленську гору, поки гарна погода і не має зелені. Думаю хоч піймаю пару хороших кадрів. Хочу показати , на мій погляд, удачні кадри. В кадрі Південно-західна стрілецька галерея і Західна кругла - таких кадрів не має. Прошу збільшити.

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

Дивилась в основному на зруйновану підковоподібну галерею. Якщо взяти мислячого будівельника, який розбирається в будівництві, то таки можна ідентифікувати ці всі уламки і з’ясувати звідки впали. Для цього треба пару саперних лопаток і трохи почистити від нашарування ґрунту. Там є уламки заштукатурені з однієї сторони- то значить вони були з зовні, деякі уламки трохи ніби просмолені. Можна ідентифікувати і місця відламу і т.д. Але це не бабська справа, може колись знайдеться якісь ентузіаст. ;)

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 13 мар 2014, 22:03 
Старший солдат
Старший солдат

Возвращаясь к теме артефактов. Вот такую вот крышку от американской аптечки выкопали зимой мои знакомые у подножия форта. Дата на ней 2 ноября 1916 года, скорее всего использовалась поляками в 1939 году

Изображение

СообщениеДобавлено: 14 мар 2014, 7:27 
Полковник
Полковник

олена писал(а):
Дивилась в основному на зруйновану підковоподібну галерею. Якщо взяти мислячого будівельника, який розбирається в будівництві, то таки можна ідентифікувати ці всі уламки і з’ясувати звідки впали. Там є уламки заштукатурені з однієї сторони- то значить вони були з зовні, деякі уламки трохи ніби просмолені.

Якщо просмолені - це значить, що вони стояли на стику фундаментної кладки і основної. Смола - це гідроізоляція.

СообщениеДобавлено: 14 мар 2014, 17:19 
Подполковник
Подполковник

A_Wolkoff писал(а):
Якщо просмолені - це значить, що вони стояли на стику фундаментної кладки і основної. Смола - це гідроізоляція.

Резонно, відразу на місці не прийшло на думку. Так це такі мабуть стик фундаментної кладки і основної стіни. Я подумала, що це напевно смолили дахівку, щоби не протікала. :(

Нарешті об'явився п. "Stinger", вітаю! Шановний п. "Stinger", при нагоді провірте мої припущення. На цій фотографії, що нижче, на задньому плані показане не пізнане нами приміщення, а на передньому великий кусок заваленої стіни. Прошу збільшити і подивитись.

ИзображениеИзображение

На цьому другому фото та сама стіна, тільки з тильної сторони, тобто вид від приміщення. Я трохи палкою почистила листя і ґрунт, як би лопаткою, то можна було би більше. Що я тоді побачила, видно на цій фотографії: частина відваленої стіни заштукатурена(показую стрілкою), а також видна цегляна зв'язка, якою впавша стіна з'єднувалась зі стіною приміщення.

ИзображениеИзображение

На третій фотографії показую можливі місця відколювання впавшої стіни. Якщо би цю впавшу стіну, умовно поставити на її колишнє місце, то виходить що тут був невеличкий тамбур зі входом.

ИзображениеИзображение

Можливо Ви побачите щось інакше із запропонованого вище. У всякому разі є над чим зосередитись, у випадку відвідин форту. Це зі старих запасів розглядаєме приміщення.

ИзображениеИзображение

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 15 мар 2014, 0:44 
Старший солдат
Старший солдат

Вітаю п. Олена :) На рахунок тої стіни, все так як ви кажете, я щє восени, коли був там в останнє, то це добре роздивився, ось фото що я тоді робив зверху, видно що зовнішня стіна впала і розвалилась.

Изображение

а ось що стосується смоли, так, це гідроізоляція

Изображение

Восени погано було оглядати залишки через опале листя, зараз, після зими, листя утромбувалось, пожухло і видимість стала набагато кращою, зараз саме час для детальних оглядин, поки трава не піднялась. Взагалі варто було би нам зібратися на форті в вихідний день, та разом все оглянути, використавши лопати, рулетки для замірів, металошукач для пошуку можливих артефактів, заодно розчистити трохи форт від дерев та кущів. Я маю бажання туди навідатись в неділю, візьму лопатку, ножовку і металошукач, хто матиме бажання - прошу зголошуватись :)

СообщениеДобавлено: 15 мар 2014, 6:57 
Полковник
Полковник

Stinger писал(а):
Взагалі варто було би нам зібратися на форті в вихідний день, та разом все оглянути, використавши лопати, рулетки для замірів, металошукач для пошуку можливих артефактів, заодно розчистити трохи форт від дерев та кущів. Я маю бажання туди навідатись в неділю, візьму лопатку, ножовку і металошукач, хто матиме бажання - прошу зголошуватись :)

Я не проти приєднатись. Тільки ця неділя в мене зайнята.
Колись, ще у 2006 р., ми прибрали кущі і дерева, товщина яких сягала вже до 10 см, які закривали проміжок між двома орудійними сховищами. Завдякі цьому тепер їх можна нормально відзняти.
Невеличкий суботник зробили на форті і в 2011-му.
А, стосовно приладу, там вже стільки народу з ними пройшлося, що сподіватись на якісь цікаві знахідки - на мою думку наівно.

СообщениеДобавлено: 15 мар 2014, 7:52 
Подполковник
Подполковник

Stinger писал(а):
На рахунок тої стіни, все так як ви кажете, я щє восени, коли був там в останнє, то це добре роздивився, ось фото що я тоді робив зверху, видно що зовнішня стіна впала і розвалилась.

Шановний п. "Stinger", я маю на увазі цей великий уламок стіни, який позначила на Вашому фото. Зараз листя так багато не має і видно краще уламки.

ИзображениеИзображение

Додатково (для орієнтації) цей уламок стіни ще і на нижньому фото.
Попробуйте уявно приставити цей уламок до приміщення, цікаво яка Вам вималюється картина конструкції. На мій погляд, цей уламок якраз примикав до невідомого нам приміщення. На уламку проглядається заштукатурена зовнішня його частина. Там на уламку стіни, я трохи намагалась почистити його, але замало.

ИзображениеИзображение

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 28 мар 2014, 7:25 
Подполковник
Подполковник

Помалу продовжуються руйнуватись галереї форту. Так виглядає нижня частина Північно-східної галереї. Прошу збільшити.

ИзображениеИзображение

Тут проглядається запливший хід сполучення до Підковоподібної галереї.

ИзображениеИзображение

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 02 апр 2014, 20:59 
Полковник
Полковник

олена писал(а):
ИзображениеИзображение

Був сьогодні на місцевості і зробив приблизну пристрілку цього ракурсу:

Изображение

І вид догори:

Изображение

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 189 ]  На страницу Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа