Повна назва замку - замок де Буйтраго де Лозоя. Дане словосполучення являється назвою села, що розташоване на північ мадридської області. Буйтраго це безпосередньо назва села, а Лозоя це назва річки, що протікає між горами правим боком села.
Історія самого місцевого населення сягає часів римської імперії. Замок ж був побудований мусульманами. У 1085 році була відбита християнами і знову бла-бла-бла. Тобто зміна господарів, участь в різних війнах та інтригах іспанської корони... І на сьогоднішній день замок знаходиться у руйнівному стані на опікунстві сільської ради. Яка час від часу проводить у ньому різні масові дійства.
Рахується архітектурним комплексом XVст та належить до готично-мудехарського типу.(надіюсь правильно переклав арабське визначення

) В загальному прямокутної форми із сімьома вежами. По середині знаходився гарматний двір. На його місці зараз стоїть корида. Усі вежі різних форм. У доброму стані збереглась лише одна.
Присутність арабського духу досить вагома у конструкції. Це цегла. У будуванні замку використано не тільки типічний для Іспанії (та мабуть і Європи) камінь а й достатньо цегли.
Як я вже згадував, сам замок у досить руйнівному стані. Про його величність свідчать лише вежі, які видно зі всіх кутків села. Та проходячи повз них, у тебе враження що ось-ось на тебе заваляться. Ходили чутки, в газетах писали, що мол хотіли зробити тематичний район до кінофільму "Володар колець". Щось типу тематичного парку Дісней чи Уарнербразерс лише що масштабний. Буйтраго де Лозоя підходило по географічним описам до якоїсь місцевості із байки. Та кілька нещасних випадків у тематичному парку Уарнерброзерс, коло Мадриду, трохи насторожили інвесторів. На тому діло й закінчилось. Невдалось іспанцям посадити французів із їхнім Діснейлендом. Ну поки там пани деруться я Вам кіфлька своїх фоток висталяю, і як завжди зсилочку на професіоналів
http://www.castillosnet.org/programs/ca ... /M-CAS-001А! Чуть не забув! Як памятаєте тут згадувались римляни, араби та іспанські католики. Є тут , у цьому комплексі ще і наш словянський вплив. Але про це пізніше.




